Průběžné pořadí jezdců 2006

29. září 2006 v 15:31 | Lahváč
Poř.JezdecTot.
1.S. Loeb (F)88101010101081081010--------112
2.M. Gronholm (FIN)101016800106108810410--101
3.M. Hirvonen (FIN)2000508606668108--65
4.D. Sordo (SP)105864638000204--47
5.M. Stohl (A)506025204045166--46
6.P. Solberg (N)008208020021083--34
7.X. Pons (SP)0200305100--2555--28
8.H. Solberg (N)014----204--5--3600--25
9.T. Gardemeister (FIN)6------------55----4--------20
10.C. Atkinson (AUS)302003001050300--17
11.G. Galli (I)05----060----4------------15
12.A. Bengue (F)------54----------------------9
13.J. Kopecky (CZ)00--40--0021----0------7
14.K. Katajamaki (FIN)--3--0----00--0----4------7
15.D. Carlsson (S)--6--------------0------------6
16.S. Sarrazin (FRA)4----11------0--------------6
17.J. Valimaki (FIN)------------40--2------------6
18.T. Radstrom (S)--4----------------------------4
19.F. Duval (B)0----30--100------0------4
20.J-M. Latvala (FIN)--------------------------31--4
21.G. MacHale (IRL)0--30--00--0--0----------3
22.K. Sohlberg (FIN)--0--------3----0------------3
23.A. Aigner (A)00--00--003----00------3
24.J. Tuohino (FIN)--0--------------3------------3
25.T. Arai (J)----0----0--0----30--00--3
26.M. Baldacci (RSM)--------------------------20--2
27.L. Perez Companc (RA)----------------------------2--2
28.M.Wilson (GB)000001000000000--1
29.F. Nutahara (J)0--0--------------10--00--1
30.D. Herridge (AUS)--------------------------1----1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.