Letos snad bez srážky s klokanem...

25. října 2006 v 14:15 | Lahváč |  News
Jednička týmu Subaru Petter Solberg přiznává, že tento víkend v Austrálii si bude po vcelku úspěšné Turecké rally více věřit.
Přestože Nor dojel v Turecku do cíle až jako třináctý, velkou část soutěže se držel na druhém místě a vedoucího Marcuse Gronholma držel pod neustálým tlakem. "Hollywood" byl nejrychlejší na sedmi rychlostních zkouškách, což bylo nejvíce ze všech jezdců. Jeho výkon byl vzpruhou pro celý tým Subaru, který letos prožívá velmi špatnou sezonu.
"Na poslední soutěži v Turecku jsme ukázali, že náš výkon se zlepšuje," říká Petter. "Změnili jsme na autě pár malých detailů a to se pozitivně projevilo. Pokud práce, které jsme od té doby udělali, přinesou další vylepšení, snad můžeme tento týden věřit v ještě víc. Jako jezdci se mi zvýšila sebedůvěra."
"Jediné, co mohu dělat, je jet co nejlépe umím a držet si palce, aby to stačilo. Uvidíme."
Petter Solberg jel v Austrálii již šestkrát a vyhrál tu v roce 2003, kdy směřoval ke svému titulu. V loňském roce byl až do osudné srážky s velkým klokanem ve vedení.
"Austrálie je fantastický podnik. Už jsem tu v minulosti vyhrál a místní tratě mi dělají radost. Loni jsem mohl dosáhnout dalšího dobrého výsledku, ale okolnosti zařídily, aby to tak nebylo," uzavírá Nor.
převzato z: motorhome.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která hra je podle Vás lepší???

Colin McRae rally 2005 32.5% (13)
Richard Burns rally 50% (20)
Xpand Rally 7.5% (3)
Colin McRae rally 04 10% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.