Loeba nahradí Colin!!!

3. října 2006 v 19:09 | Lahváč and Linner |  News
Kronos dnes překvapil oznámením, že pro Tureckou Rallye nahradí zraněného Sebastiena Loeba dvojice Colin McRae - Nicky Grist.
Jak je již notoricky známo, Sebastien Loeb si při nehodě na horském kole přivodil zlomeninu paže a vyřadil se tak minimálně z účasti na Turecké Rallye. Stále však zůstávala nezodpovězená otázka, kdo jej v kokpitu Xsary WRC nahradí. I tak je výsledek trochu překvapením.
S Collinem McRaem totiž snad nikdo ve svých úvahách nepočítal. V tomto směru se ani nic neproslýchalo. Bývalý mistr světa není u Citroenu žádným nováčkem, v roce 2003 byl týmovým kolegou právě Sebastiena Loeba a Carlose Sainze.
"Známý skot na sebe tímto bere opravdu velkou zodpovědnost, kterou jeho nasazení do soutěže bezesporu obnáší. Colin má každopádně velkou motivaci dát do toho všechno, aby co možná nejlépe zastoupil Sebastiena Loeba a pomohl tím i týmu" uvedl tým Kronos.
Nicky Grist není taktéž nikterak neznámým navigátorem a jen po boku Colina McRae absolvoval 83 z Colinových 145 startů v seriálu Mistrovství světa.
Převzato z: eWRC.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.