Kronos 07: Zatím nemáme nic jistého

5. listopadu 2006 v 11:23 | Lahváč |  News
Tým Kronos, který se v letošní sezoně změnil v "zakuklený" tovární tým Citroen, ještě nemá vůbec jisté, že se v příštím ročníku šampionátu objeví. Přestože Marc van Dalen a jeho lidé tvrdě pracují na získávání sponzorů, žádná smlouva ještě nebyla podepsána.
"Bohužel ještě nemáme žádnou smlouvu, ale tvrdě pracujeme na sestavení týmu M2 se dvěma jezdci s Xsarami WRC - a později snad s C4 WRC," říká.
Ohledně kalendáře pro rok 2007 a nového pravidla o možnosti použít pouze šest motorů na sezonu, van Dalen říká, že vítá jakoukoli snahu o snížení nákladů. Podle něj je však 16 soutěží stále moc. Jako argument si bere týmy Škoda a Mitsubishi, které právě kvůli vysokému počtu soutěží šampionát opustily.
"Obecně si myslím, že všechny týmy by méně soutěží uvítaly," pokračuje. "Byli bychom spokojeni se dvanácti podniky, ale šestnáct, to není dobré. Musíme snižovat náklady, ale to není jenom otázka techniky. Potřebovali bychom také více pomoci od organizátorů - potřebujeme hotely a takové věci. Také logistika je velmi drahá."
prevzato z: motorhome.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.