Gareth MacHale pojede 11 soutěží

18. ledna 2007 v 14:10 | Lahváč |  News
Posádka Gareth MacHale a Paul Nagle odstartují dnes v Monte Carlu svou účast v MS 2007. V průběhu roku je uvidíme v 11 soutěžích MS.
"Loňská sezóna pro nás byla ve světě WRC skvělá,"
říká MacHale. "Dokázali jsme dojet na bodech a to jako první Irové od roku 1985, kdy bodoval na Korsice náš krajan Billy Coleman. Letos chceme v závodění s WRC pokračovat a perfektně se připravit před listopadovou Rallye Irsko, kde bychom chtěli skutečně zazářit."
Na Monte Carlu pojede MacHale s osvědčeným Fordem Focus WRC 2003, se kterým jel loňskou irskou a britskou rallye. Ale ještě před prvním únorovým víkendem, kdy pojede domácí irskou Galway International Rally, chce představit jeho nový závodní vůz. "Pro letošné rok jsme získali nějaké nové sponzory, tak chceme připravit nové auto, se kterým vyjedu už příští měsíc. Před březnovou Rallye Mexico budeme asi měsíc testovat, abychom tam stejně jako loni dokázali bodovat." (pozn.: dokončil na 6. místě)
Irský pilot by se kromě Monte Carla a Mexika měl ještě objevit v Portugalsku, Argentině, na Sardinii, ve Finsku, Německu, na Korsice, ve Španělsku, Irsku a ve Velké Británii. Doma v Irsku má naplánované dvě rallye - Galway a Donegal.
převzato z : wrc.auto.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 korda korda | 25. ledna 2007 v 18:12 | Reagovat

to je pico goodddddddddddddddddddddddddd blog jak cip !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maso a dobrej blog jak cipec ale este tu dej nake hry!jesli je tu mas tak sorry prehled sem se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.