S Mitsubishi nakonec Gardemeister a Pons?

12. ledna 2007 v 15:26 | Lahváč |  News
Jednání kolem startů vozů Mitsubishi Lancer WR05 v MS nabralo pořádný spád. Nejprve to vypadalo na starty dvojice jezdců Toni Gardemeister a Khaled Al Qassimi, díky nepodpoře samotné automobilky se ale nakonec zdálo, že vozy Mitsubishi se v MS vůbec neobjeví.
Podle neoficiálních informací je tu ale další zvrat ve vývoji. Podle nich vozy Mitsubishi na startu chybět nebudou, a to dokonce ani na Monte Carlu. Druhým pilotem by ale měl být Xavi Pons, který jezdil loňský rok v týmu Kronos. Přitom ještě v prosinci Pons oficiálně oznámil, že na další sezónu nemá žádnou nabídku a bude tedy vyčkávat, zda nějaká zajímavá přijde.

Tak dočkáme se vozů Mitsubishi na Monte Carlu nebo ne?
Jeho manažer podle všeho nelenil a začal jednat s týmem Bozian, který loni zajišťoval start vozů Peugeot 307 WRC týmu OMV Peugeot Norway. Na spadnutí byla dohoda o startu Ponse s tímto vozem počínaje Rally Norway. Manažer ale nakonec využil nejasné situace kolem vozů Mitsubishi a tento vůz pro svého svěřence zajistil. Jasno by snad mělo být zítra, ale podle všeho se zdá, že oba vozy nebudou chybět ani na Monte Carlu.
Zkrátka nepřijde ani Khaled Al Qassimi, který se do Norska přihlásil s vozem Subaru Impreza WRC, se kterým by měl odjet v sezóně více závodů.
převzato z : ewrc.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jedete na Rallye Monte Carlo 2007???

Ano 38.1% (8)
Ne 61.9% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.